צילום מסחרי

בעידן החדש בו כל מחזיק מצלמה הופך לצלם, ובזמן שאיכות הצילום הסלולרי משתפרת מרגע לרגע, לקוחות רבים מנסים לצלם בעצמם, במקום להביא צלם מקצועי.
עם כל הכבוד לצילום הסלולרי, הוא איננו תחליף לציוד, לידע, לניסיון ולראיה של הצלם המקצועי. צילום מקצועי טוב, ישדרג כל פרסום וכל מודעה שתעשו, אם זה לפרינט או לפייסבוק של העסק שלכם.
צלם מקצועי ידע להתגבר על המגרעות הגדולות שמביא איתו הצילום הסלולרי. והחל מאיכות הפלט הסופי (התמונות) דרך היכולת להתמודד עם תאורה משתנה, זווית הצילום והשגת עומק שדה רדוד. וכמובן בקבצים ברזולוציה ברת הדפסה והגדלה.
הדוגמה המצורפת מראה בצורה שלא משתמעת לשני פנים את ההבדלים בין צילום לקוח במצלמה ביתית לצילום מקצועי עם הציוד המתאים.

still-sampelצילום מקצועי אולי מתחיל בציוד מקצועי וידע מקדים אך הוא בהחלט לא מסתיים שם. צילום מקצועי הוא קודם כל תכנון מקדים, הכרת התאורה וידע הנדרש בכדי להשתמש בה. תאורה היא שמש, פלאשים וכל אביזר שיודע להפיק אור. שימוש נכון שלא לומר נבון בתאורה ישדרג כל תמונה שתצלמו.

בדיקה והתאמת שעת הצילום לתוצאה הרצויה יכולה לחסוך לכם שעות עיבוד רבות וכאבי ראש מיותרים. הקפדה על איזון הטמפרטורה בשימוש בתאורה משלימה תאפשר לכם לצלם בכל שעה ובכל תאורה שתהיה אצל הלקוח.
“צילום בשקיעה” איננו כלל ברזל, יש להתאים את שעת הצילום לתוצאה הרצויה. בדוגמה פנורמה שצולמה מקומה 12 בבניין מגורים. הפנורמה העליונה צולמה ×›-20 דקות לאחר השקיעה, “בשעת הזהב”. הפנורמה התחתונה צולמה בזמן השקיעה (שימו לב לצל הארוך והאור הרך), לא קשה לראות מי מהשתיים מרשימה יותר ומזמינה יותר..


still-sampel

גם אתם רוצים לשדרג את מראה הפרסום או את דף הפייסבוק שלכם? לחצו כאן וקבעו עוד היום פגישה.